×
×
جدیدترین‌‌ها

سپاهان ایران یک – نیروی هوایی عراق صفر

 • کد نوشته: 85861
 • آذر 6, 1402
 • سپاهان در بازی هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نیروی هوایی عراق رفته است
  سپاهان ایران یک – نیروی هوایی عراق صفر

  به گزارش نخست نیوز، دیدار بین تیم‌های سپاهان ایران و نیروی هوایی عراق در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ به میزبانی ورزشگاه آزادی آغاز شده است.

  سپاهان یک – نیروی هوایی صفر

  مکان: ورزشگاه آزادی

  زمان: ساعت ۲۱:۳۰

  گل: فرشاد احمدزاده دقیقه ۴ برای سپاهان

  کارت زرد: فرشاد احمدزاده(۸) از سپاهان – ابراهیم بایش(۲۴)، سعد عبدالامیر (۲۷) و فرانکو آتچو (۸۱)

  کارت قرمز: محمدجواد حسین نژاد دقیقه ۴۳ و هادی محمدی دقیقه ۹۰ از سپاهان

  ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی پور، محمد قربانی، محمد کریمی، محمدجواد حسین نژاد، آریا یوسفی(۴۶ ، شهریار مغانلو)، فرشاد احمدزاده و رضا اسدی(۷۶ ، برایان دابو).

  ترکیب نیروی هوایی: محمد حمید، حمود مشعان، باکاری اندیایه(۶۰ ، کریم عبدالحکیم)، مصطفی سعدون، رسلان حنون، سعد عبدالامیر، فرانکو آتچو، ابراهیم بایش، همام طارق(۵۹ ، محمد قاسم مجید)، علی جاسم و مهند عبدالرحیم.

  لحظات حساس

  گل‌ اول سپاهان (توسط فرشاد احمدزاده، دقیقه ۴): پس از اشتباه دروازه‌بان برای کنترل پاس عرضی رامین رضاییان پیش از او به توپ رسید و آن را به سمت دروازه فرستاد که فرشاد احمدزاده در آستانه ورود توپ به دروازه به آن ضربه زد و این گل را به نام خود ثبت کرد.

  این دیدار با سوت داور آغاز شد.

  دقیقه ۱۵: روی پاس عرضی رامین رضاییان ضربه خطرناک به سمت دروازه نزدیک بود دوباره روی دروازه حریف خطرساز شود که با واکنش به موقع مدافعان این موقعیت دفع شد. این صحنه مورد بازبینی VAR قرار گرفت و پنالتی تشخیص داده نشد.

  دقیقه ۳۷: نیروی هوایی فرصت مناسبی برای گل تساوی داشت اما ارسال به محوطه جریمه را عبدالرحیم با ضربه پرقدرت به بیرون فرستاد و نتوانست دروازه خالی سپاهان را باز کند.

  دقیقه ۴۳: محمدجواد حسین نژاد به دلیل خطای خطرناک روی بازیکن حریف با بررسی VAR کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

  دقیقه ۶۲: رسلان حسون با ضربه سر ارسال کرنر را به سمت دروازه سپاهان فرستاد که پیام نیازمند آن را بدون مشکل در آغوش گرفت.

  دقیقه ۹۰: به دلیل دخالت یک بازیکن نیروی هوایی روی زمان آغاز مجدد بازی پس از مصدومیت بازیکن سپاهان، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که حاصل آن ۹ نفره شدن میزبانی و اخراج هادی محمدی بود. محمدی با بررسی VAR به دلیل هُل دادن بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

  منبع ایسنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *