×
×
جدیدترین‌‌ها

خراسان رضوی با حضور پرشور در پای صندوق آرا حماسه ساز خواهد شد

 • کد نوشته: 93610
 • اسفند 10, 1402
 • دعوت استاندار خراسان رضوی به حضور پرشور جامعه خراسان ر ضوی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: معتقدم آحاد مردم خراسان رضوی با حضور پرشور و با نشاط درانتخابات حماسه ای دیگر خلق خواهند گرفت: یعقوبعلی نظری در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قبل و بعد از انقلاب و جانثاری این شهداافزود: امسال 4میلیون و 750 نفر واجد شرایط اخد رای در استان هستند که بعد از تهران در جایگاه دوم در سطح کشور قرار داریم.
  خراسان رضوی با حضور پرشور در پای صندوق آرا حماسه ساز خواهد شد

  نخست نیوز، مجید خروشی- وی با اشاره به این که خراسان رضوی امسال 18 نماینده را به خانه ملت خواهد فرستاد اظهار د اشت:815 نقر کاندیدا در استان داریم که از این تعداد 5نفر از حوزه انتخابی مشهد مقدس و 2نفر از شهرستان های سبزوار و نیشابور و بقیه به صورت تک نماینده و در مجموعه 18 نفر به خانه ملت وارد خواهند شد.

  نظری با اشاره به این که کلیه دستگاه های اجرایی و راهبری برای تجهیز و فراهم کردن امکانات رفاهی برای شهروندان جهت حضور در پای صندوق رای به صورت آماده باش هستند و در صورت لزوم و بعد مصافت صندوق های رای تسهیلاتی در این خصوص پیش بینی شده است.

  اظهار داشت: تمهیدات ضروری با توجه به اخذ اطلاعات از سازمان هواشناسی برای برگزاری و حضور شهروندان به پای صندوق رای اتخاذ شده است استاندار خراسان رضوی اضاقه کرد: 4هزار و 572 شعبه آماده تحویل آرای شهروندان در سطح استان هستند.همچنین صندوق های رای سیار نیز در دستور کار قرار گرفته است. وی در پاسخ به این سوال که از نمایندگان منتخب چه انتظاری دارید گفت: انتظار داریم با تصویب قوانین و مقررات در جهت اعتلای استان گام بردارند .

  وی با اشاره به این که نامزدهای منتخب با کسب 20 درصد آرا راهی مجلس خواهند شد.گفت: برخلاف تبلیغات مسموم رسانه های معاند پیش بینی می کنیم که مشارکت عموم جامعه بر اساس نظر سنجی ها و بصیرت مردم وارتباطات در پای صندوق های رای چشمگیر خوادهد بود و نامزدها با کسب 20 درصد آرا راهی مجلس خواهند شد.

  یعقوبعلی نظری در خصوص تمدید ساعت رای گیری گفت: انتخابات از ساعت 8 صبح تا ساعت 18 خواهد بود که برحسب دستور ستاد مرکزی کشور این زمان می تواند تمدید شود .از شهروندان می خواهیم هر چه زودتر به دلیل برودت هوا در پای صندوق رای حاضر شوند نظری یادآور شد: در این انتخابات 697 نفر از آقایان و 118 نفر از بانوان به عنوان نامزد حضور دارند. استاندار خراسان رضوی همچنین در خصوص اداعای برخی از افراد مبنی بر تعطیل شدن خانه احزاب گفت: خانه احزاب مشهد مقدس تعطیل نشده است و ما جلسات متعددی با نمایندگان احزاب طی 40 روز گذشته برگزار و خواستار مشارکت همه احزاب برای حضور پرشور و منسجم در انتخابات بودیم .

  چون معتقدیم فعال بودن احزاب نقش موثری در تشویق و ترغیب شهروندان در انتخابات دارند و کمک کننده خوبی در سلائق مردم هستند

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *