×
×
جدیدترین‌‌ها

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد:
 10 هزار نفر در طرح ترنم زندگی شرکت کردند

 • کد نوشته: 93480
 • اسفند 10, 1402
 • معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت:طرح ترنم زندگی یکی از طرح هایی است که با همکاری مساجد و به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق کم برخوردار مشهد اجرا شد و در سال جاری، 10 هزار نفر از مشاوره های گروهی آن بهره مند شدند.
   10 هزار نفر در طرح ترنم زندگی شرکت کردند

  به گزارش نخست نیوز جواد کیانی در مراسم اختتامیه ترنم زندگی که در سالن صبا صداوسیما و با حضور مسئولین شهری و فعالین در اجرا این طرح برگزار شده بود بیان کرد:یکی از برنامه های ارزشمند معاونت فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی از جمله پیشگیری از طلاق و صیانت از خانواده، اجرا طرح “ترنم زندگی” در مناطق کم برخوردار مشهد بود.

  وی ادامه داد:هدف از اجرای این طرح، توانمندسازی بانوان از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و به صورت گروهی توسط اساتید مجرب روانشناسی حوزه خانواده با موضوعات تربیت فرزند، ارتقا روابط بین زوجین است و در طول سال جاری 10 هزار نفر از بانوان از برگزاری طرح ترنم زندگی استقبال و در کارگاه های آموزشی شرکت کردند.

  کیانی با اشاره به اینکه طرح ترنم زندگی به صورت مسجد محوری برگزار گردید و 220 مسجد به منظور اجرا این طرح مشارکت داشتند تصریح کرد:طرح ترنم زندگی پس از آسیب شناسی و در نظرگرفتن ضعف ها و قوت ها و همچنین اصلاح ضعف ها، سال آینده نیز با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و با جدیت توسط مدیریت شهری دنبال خواهد شد. سیده بهجت موسوی مقدم

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *