×
×
جدیدترین‌‌ها

تجلیل از روابط عمومی گمرکات مازندران

 • کد نوشته: 93486
 • اسفند 10, 1402
 • تجلیل از روابط عمومی گمرکات مازندران در همایش مدیران روابط‌عمومی های مازندران در همایش مدیران روابط عمومی مازندران، روابط عمومی گمرکات استان مازندران به عنوان مدیر برتر روابط عمومی معرفی و تقدیر شد.
  تجلیل از روابط عمومی گمرکات مازندران

  نخست نیوز، این همایش که به منظور تجلیل از روابط عمومی های برتر استان برگزار گردید ، با اهدای لوح تقدیر و تندیس همایش از منصوره درویش به دلیل اهتمام در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و ارزیابی عملکرد در سال ۱۴۰۲ قدردانی شد.

  در بخشی از متن لوح تقدیر اهدایی استاندار مازندران آمده است: “تحقق ایران قوی به عنوان راهبرد دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، نیازمند الگوی مدیریت جهادی است و روابط عمومی ها نقش اثرگذاری در تبیین این الگو، تقویت تفکر جهادی و همچنین جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی دارند.

  در این مجال از اهتمام و تلاش‌های جنابعالی به عنوان مدیر برتر روابط عمومی در مجموعه برنامه های اطلاع رسانی و آگاهی بخشی قدردانی می نمایم و از خداوند قادر متعال برای سرکارعالی، توفیق روز افزون در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار دیار علویان در سایه سار منویات داهیانه مقام معظم رهبری مسئلت دارم.”

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *