×
×
آخرین اخبار

رمز موفقیت در بازار برند

 • کد نوشته: 79425
 • مهر 3, 1402
 • رمز موفقیت صداقت و ارائه ابزارآلات با کیفیت به قشر زحمتکش کارگران است

  رمز موفقیت در بازار برند

  رمز موفقیت صداقت و ارائه ابزارآلات با کیفیت به قشر زحمتکش کارگران است

  نخست نیوز : سید هادی بی نظیری مدیریت ابزار آلات برقی برند جوان SEMPROX با بیان این مطلب گفت: SEMPROXیک برند کاملا حرفه ای و مورد تایید در دنیا برای استفاده است.

  وی افزود: ابزار آلات برقی سمپراکس یک برند جهانی با تنوع محصولات بالا می باشد که دارای طراحی ایتالیایی و ساخت بهترین کارخانه تولید ابزارآلات برقی در کشور چین است که توانسته با دریافت استاندارد اروپا CEو ISO -9001 استاندارد کنترل کیفیت در مدت زمان کمی در بیشتر کشورها به محبوبیت بالای دست پیدا کند که البته در برخی از دستگاهای این برند از قطعات و مواد اولیه (آلیاژ) ژاپنی استفاده میشود وی ادامه داد: برند جوان سمپراکس با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اروپایی و آسیایی کار خود را از سال2015 با تولید ابزار برقی، لوازم جانبی و قطعات شروع کرده و در زمان کم توانسته با دانش ساخت محصولات با کیفیت و نوآورانه خود برند سمپراکس را در بین برند های خوب دنیا به مصرف کننده نشان دهد و مورد استقبال مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار بگیرد. بی نظیری تصریح کرد: ابزار آلات سمپراکس در سال ۱۳۹۹ توسط شرکت ساپرا صنعت کارن به عنوان تنها نماینده انحصاری در ایران شروع به فعالیت نموده است.

  فروش ابزار ،قطعات ،و لوازم جانبی مثل مته قلم و تیغ از جمله کارایی و خدمات ما است. وی خبر از تولید ابزارهای جدید باخلاقیت های نوآورانه در آینده داد و بیان کرد : ما در حال حاضر وارد کننده ابزار های صنعتی با کیفیت هستیم و تولید کننده جعبه ابزار های صنعتی و در آینده میخواهیم در ایران تولید ابزار را راه اندازی کنیم نه اینکه صرفا مونتاژ کار باشیم. وی به دغدغه های کار اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین دغدغه موانع کار هماهنگ نبودن دستگاهای دولتی برای خدمات است مثل گمرک و بانک مرکزی تخصیص ارز است.

  وی افزود:رمز موفقیت صداقت است و ارائه ابزارآلات با کیفیت به قشر زحمتکش کارگران است. این متخصص ابزار آلات تاکید کرد : یک توضیح کوتاهی در باره معنی بین المللی بودن برند سمپراکس برای شما عزیزان بدهم و اینکه کشورهایی که برند سمپراکس در آن کشورها فروش خوبی دارد از قبیل اروپا, آسیا همانند کشور عزیز ما ایران زیر تحریم ناجوانمردانه نیستند و مردم و استادکاران آنها حق انتخاب دارند که بین این همه برند های نامدار می آیند و برند سمپراکس را انتخاب میکنند و به راحتی مقایسه میکنند و بعد تصمیم میگیرند به خرید سمپراکس این به معنی کیفیت خوب و قیمت مناسب در یک برند حرفه ای جوان است.

  مدیریت ابزار آلات برقی برند جوان SEMPROX در ادامه گفت: متاسفانه در حال حاضر در ایران مردم عزیز کشورمان به خاطر تحریم قدرت انتخاب زیادی ندارند و مجبورند ابزارآلاتی تهیه کنند که شاید کیفیت برندهای جهانی را نداشته باشند برای همین ما در مدت زمان طولانی و با سختی زیاد توانستیم نمایندگی فروش برند سمپراکس را دریافت کنیم و بتوانیم ابزارآلات با کیفیت به مردمان عزیز کشورمان ارائه دهیم.

  نویسنده : مجید خروشی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *