×
×
جدیدترین‌‌ها

برگزاری نمایشگاه عکسی در سازمان نیروهای مسلح مازندران

 • کد نوشته: 92157
 • بهمن 23, 1402
 • به مناسبت دهه مبارک فجر با همکاری سازمان اسناد ملی مازندران ، نمایشگاه عکسی با موضوع یاد یاران ، در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار گردید .
  برگزاری نمایشگاه عکسی در سازمان نیروهای مسلح مازندران

  نخست نیوز، این نمایشگاه که با استقبال همکاران و مراجعین همراه می باشد ، اسناد معتبر و مستندی از رشادتمردی های امامین انقلاب ، یاران با وفایشان ، ایثار گران ، شهدا و مبارزین انقلابی در معرض دید عموم قرار داده شده ، تا برای پیشکسوتان بسیجی تجدید خاطر گردیده و نسلهای بعد از انقلاب بدانند با فداکاری های چه شخصیتهایی ، افتخار داریم که 45 سالگی انقلاب خو د را جشن بگیریم .

  حجت الاسلام زارعی ، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت : باید برای نسل جدید ، گفتمان انقلاب بازگو گردد و نسل های جوان بدانند در این مملکت که با امنیت در حال زندگی و امرا معاش هستند ، ارزان بدست نیامده و این ناشی از رشادتمردی ها و اهدای خون های زیادی از شهدا است . رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ، ضمن مهم شمردن دستاوردهای انقلاب تاکید کرد : باید قدر این نظام را که به داشتن چنین رهبری فرزانه و حکیم و مدبر امام خامنه عزیز را بدانیم ، که خیلی از سیاستمردان جهان آرزوی چنین فردی را برای رهبری کشور و یا حتی منطقه ی خود را دارند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *