×
×
جدیدترین‌‌ها

استحکام نظام با رای مردم

 • کد نوشته: 101741
 • تیر 14, 1403
 • دشمنان به دنبال تضعیف امنیت پایدار کشور هستند اما مشارکت و حضور آگاهانه مردم در دور دوم انتخابات به اقتدار نظام کمک می‌کند و در تقویت اتحاد و انسجام ملی اثرگذار است.
  استحکام نظام با رای مردم

  به گزارش نخست نیوز، دکتر علی خسروشاهی_نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی سالیان پر از فراز و نشیب خود و در برهه‌های مختلف به پشتوانه‌ عظیم ولایت و مردم‌سالاری به عزتی روزافزون، دست یافته و ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی در شرایطی که این انقلاب، زیر شدیدترین و بی‌سابقه‌ترین جنگ‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن برای ناامیدسازی مردم قرار گرفته بود با مشارکت پرشور و پیروی از فرمان رهبر معظم انقلاب در پای صندوق‌های رای، حماسه بی‌نظیری را خلق کردند.

  نگاه دوراندیشانه، بلوغ سیاسی و حضور معنی‌دار اقشار مختلف مردم از ساعت ابتدایی اخذ رای تا ساعات پایانی شب جمعه گذشته ،در پای صندوق‌های رای، نقش اساسی در تحقق شتابان حرکت به سمت آینده ایران قوی و فتح نهایی قله پیشرفت ایفا کرده و بار دیگر پیام واضح و روشنی به نظام سلطه جهانی و اذناب کوته‌اندیش و دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک به‌ویژه عناصر خودفروخته و ورشکستگان سیاسی داد و نقشه‌های شوم و نامبارک جبهه کفر و الحاد را نقش بر آب کرد. بی‌شک تداوم این مشارکت و حضور آگاهانه ملت در دور دوم رویداد ملی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری موجب ناامیدی بیشتر بدخواهان در سراسر جهان خواهد شد.

  حضور ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های رای در انتخابات، بیانگر پشتیبانی مردم از جمهوریت و اسلامیت نظام علی‌رغم تنگناهای اقتصادی به جهت تحریم‌های ظالمانه از سوی غرب و آمریکا بود و پیامی آشکار برای دشمنان و بدخواهان که همواره در تحلیل‌های خود خطا می‌کنند، بود و این حضور، بیانی صریح برای دولتمردان و مسوولین کشور بود که ملت ایران، موقعیت‌های حساس و سرنوشت‌ساز را بهتر از آنان می‌دانند و باید قدرشناس چنین ملت بزرگی باشند که در برهه‌های سیاسی جلوتر از مسوولان، پای نظام و رهبری هستند.

  عرصه انتخابات، صحنه اَدای تکلیف بزرگ سیاسی، تجلی احترام به افکار و آرای مردم و جلوه شعور و اراده یک ملت است و مردم فهیم و بصیر پایتخت مقاومت ایران اسلامی، سرزمین سرداران و سرافرازان همراه و همگام با سایر ایرانی‌های شریف و همیشه در صحنه، یک بار دیگر با حضور آگاهانه و باصلابت خود  در پای صندوق‌های رای، جلوه‌های زیبایی از همبستگی و وحدت ملی و همچنین عزم و اراده‌ای خلل ناپذیر را به نمایش گذاشتند.

  انعکاس مشارکت و حضور همه اقشار جامعه اعم از بانوان متدین و شجاع، مردان غیرتمند و جوانان غیور، فریاد بلندی در جهان و جامعه بین‌الملل است که اعلام می‌دارد ملت ایران، پای آرمان‌های امام و انقلاب، استوارتر از همیشه ایستاده‌اند. علاوه بر این نوجوانان رای‌اولی‌ با مشارکت حماسه‌ساز خود، مُهری برسند افتخارات نظام زدند که دشمنان و بدبینان این ملت و کشور بدانند که نسل تربیت‌یافته نظام جمهوری اسلامی ایران با تدبیر و تعقل در عرصه‌‌های سیاسی و اجتماعی حاضر می‌شود.

   

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *