×
×
جدیدترین‌‌ها

با حضور سرمربی تیم ملی رقم می خورد،
فوتبال بانوان مشهد در مسیر رشد

 • کد نوشته: 93506
 • اسفند 10, 1402
 • فاطمه شریف گفت: برگزاری کلاس مربیگری با حضور سرمربی تیم ملی، مسیر رشد فوتبال بانوان استان را هموارتر می‌کند.
  فوتبال بانوان مشهد در مسیر رشد

  نخست نیوز، مجید خروشی_فاطمه شریف در خصوص برگزاری کلاس مربیگری در مشهد اظهار کرد: کلاس D فوتبال بانوان با تدریس مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در مشهد برگزار شد که خوشبختانه برگزاری کلاس در دانشگاه فردوسی مشهد شرایط بسیار مناسبی داشت. البته بنا بود این کلاس در مجموعه ورزشی تختی برگزار شود که متاسفانه همکاری لازم از سوی اداره ورزش و جوانان صورت نگرفت ولی به علت تعهدی که به بانوان استان داشتیم، این کلاس برگزار شد.

  وی افزود: نگاه هیات فوتبال استان به حوزه فوتبال و فوتسال بانوان قابل‌تقدیر است و مسوولان هیات از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نمی‌کنند. تایید این صحبت همین‌که تا پیش‌ازاین هیات، تنها یک کلاس فوتبال بانوان برگزار شد، اما در همین ۴ سال، دومرتبه میزبان کلاس D بانوان بودیم. خوشبختانه هر دو کلاس با تدریس خانم مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بود که قطعا حضور ایشان در افزایش دانش بانوان استان تاثیر مثبتی داشت.

  شریف گفت: نکته مثبت دیگر این کلاس ابلاغ خانم فاطمه عباسی، به‌عنوان دستیار مدرس بود که امیدوارم عباسی با قدر دانستن عنوان اولین مدرس فوتبال بانوان استان خراسان رضوی، روزبه‌روز در این زمینه پیشرفت کند. خوشبختانه حضور خانم آزمون در مشهد هم‌زمان شد با برگزاری استعدادیابی رده سنی جوانان که ۹۰ نفر از سراسر استان حضور داشتند و خوشحالم که این استعدادیابی با حضور ایشان انجام شد و سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بار دیگر سطح فنی بالای فوتبال بانوان استان را تایید کرد.

  شریف خاطرنشان کرد: شرایط فوتبال بانوان در استان رو به رشد است و هیات فوتبال استان در این مسیر همراه خواهد بود و شک نکنید برگزاری کلاس مربیگری با حضور سرمربی تیم ملی مسیر رشد را هموارتر می‌کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *