×
×
جدیدترین‌‌ها

در دیدار آیت الله سید حسن جبل عاملی از موسسه اعتباری ملل عنوان شد :
 فعالیت های کارکنان موسسه اعتباری ملل، مایه افتخاراست

 • کد نوشته: 93503
 • اسفند 10, 1402
 • در دیداری که در روز سه شنبه مورخ 1 اسفند ماه 1402 در ساختمان مرکزی موسسه اعتباری ملل برگزار شد آیت الله سید حسن جبل عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از تلاش های موسسه اعتباری ملل در جهت گسترش اشتغال و حمایت از تولید در استان های کشور تقدیر و تشکر نمود و ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه از دیتا سنتر و کوربانکینگ اختصاصی موسسه اعتباری ملل نیز بازدید بعمل آوردند.
   فعالیت های کارکنان موسسه اعتباری ملل، مایه افتخاراست

  نخست نیوز، تکتم صابری مقدم_آیت الله جبل عاملی تلاش های مجموعه بزرگ ملل را ستودنی و بابت این دستاوردها، موسسه ملل را مایه افتخار کشور نامیدند. ایشان در ادامه به فرصت های سرمایه گذاری در سطح استان که قطعا موجب شکوفایی ایران خواهد شد اشاره کردند و ابراز امیدواری کردند که موسسه ملل بیش از پیش نقش خود را در این استان پررنگ نماید.

  در ادامه مدیرعامل موسسه اعتباری ملل ضمن خوش آمدگویی به ایشان و هیات همراه با تاکید بر اینکه همه اقدامات و تلاش های همکارانمان در صف و ستاد حاصل دانش فنی داخلی بوده و برای تک تک بخش ها نیرو پروری شده است بیان داشت که یکی از اهداف و برنامه های ما تربیت نیروهای مخلص، اثرگذار و مدیر است که خالصانه هدفی جز خدمت به مردم شریف ایران و اعتلای نام میهن عزیزمان را نداشته و ندارند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *