تیم ملی گلبال بانوان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف تیم تایلند رفت و با پیروزی مقابل این تیم در جایگاه سوم بازی های پارا آسیایی ایستاد.

به گزارش خبرنگار اعزامی نخست نیوز از اندونزی، تیم ملی گلبال بانوان ایران در دیدار رده بندی به مصاف تیم تایلند رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد و به مدال برنز رسید. بانوان گلبال ایران در نیمه نخست این دیدار با حریف تایلندی خود ۲ بر ۲ مساوی کردند.

نیمه دوم با امتیاز گیری تیم تایلند شروع و آنها توانستند ۳ بر ۲ از ملی پوشان جلو بیفتند اما پس از گذشت ۴ دقیقه از بازی بانوان ایران توانستند نتیجه را به تساوی بکشانند.

ملی پوشان کشورمان در دقیقه ۹ بازی دروازه حریف را باز کردند و نتیجه ۴ بر ۳ شد. بانوان کشورمان با این نتیجه در جایگاه سوم آسیا ایستادند و موفق به کسب مدال برنز شدند.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:

۱- شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- حسین خرسند امیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ – عاطفه نقوی – شطرنج
۲۱ – امید کریمی – شطرنج
۲۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی
​۲۳ – هاشمیه متقیان – دوومیدانی
​۲۴ – وحید نوری – جودو
​۲۵- محمدرضا زندی – تیروکمان کلاس W۱
​۲۶- احسان موسی نژاد – جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم
۲۷- شاهین ایزدیار – ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹
۲۸ – عارف بهاروند – ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۲۹ – عارف بهاروند – پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۳۰ – شاهین ایزدیار – ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰
​۳۱ – مهناز امینی – پرتاب نیزه
۳۲ – امید ظریف صنایع – ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳
​۳۳ – تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان
۳۴ – آرزو حکیمی – پرتاب وزنه
۳۵- مهدی علیزاده
۳۶- حامد امیری
​۳۷ – تیم ملی والیبال نشسته مردان
​۳۸ – علی نجیمی – دوی ۴۰۰ متر
​۳۹ – سجاد محمدیان – پرتاب وزنه
​۴۰ – امان الله پاپی – پرتاب نیزه
​۴۱ – حمید اسلامی – دوی ۱۵۰۰ متر
۴۲ – الناز دارابیان – پرتاب دیسک کلاس F۵۱، F۵۲ و F۵۳

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶
۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ – صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو
۱۶ – فریبا زنده بودی – شطرنج
۱۷ – تیم شطرنج مردان
۱۸ – تیم شطرنج بانوان
​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی
۲۰ – نادر مرادی – وزنه برداری
۲۱ – هاشم رستگاری – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
​۲۳- جلیل باقری
۲۴ – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲
۲۵ – تیم جودو نابینایان
۲۶ – شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰
۲۷ – محمد خالوندی – پرتاب نیزه
۲۸ – فائزه کرمانی – پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه
​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – فاطمه برقول – شطرنج
۲۰ – لیلا زارع زاده – برنز
​۲۱ – شطرنج نابینایان گروه B۱ آقایان
۲۲ – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان
۲۳ – قاسمی – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۴ – فرهاد کهریزی – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶
​۲۵ – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲
۲۶ – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵
۲۷- محسن کائیدی
۲۸ – ژیلا یوسفی – پرتاب دیسک
۲۹ – محمد الوان پور – پرتاب نیزه
۳۰ – بتول جهانگیری – پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴
۳۱ – تیم ملی گلبال بانوان

علی خلف