زندگی شخصی و حرفه ای حسن زارعی در بیست و پنجمین قسمت مجموعه مستند «شما که غریبه نیستید» روایت می شود.

به گزارش نخست نیوز، «شما که غریبه نیستید» مجموعه مستندی است که به افراد شناخته شده جامعه و پشت صحنه زندگی و همراهی با آنها و خانواده این افراد می پردازد.

در هر قسمت شاهد حضور یک چهره خواهیم بود و شخصیت‌هایی از بین بازیگران سینما و تلویزیون، مجریان شبکه‌های مختلف، پیشکسوتان عرصه‌های گوناگون و دیگر نامداران ایرانی در سطح ملی و بین‌المللی در این مجموعه معرفی خواهند شد.

در بیست و پنجمین قسمت، به زندگی حسن زارعی اشاره می شود؛ وی که به حسن زارع مشهور است از جمله بازیگران و کارگردانان قدیمی سینما و تلویزیون به شمار می رود.

«تنگنا» و «بوی پیراهن یوسف» از جمله تجربه های سینمایی وی به شمار می روند همچنین در سریال‌های «آیینه»، «مدرس» و «این خانه دور است» هم به ایفای نقش پرداخته است.

زارعی در دهه ۶۰ در کارهای متعدد عروسکی تلویزیونی به عنوان کارگردان و عروسک گردان فعالیت کرد که از جمله مشهورترین آنها می توان به کارگردانی سری سوم مجموعه نمایشی «چاق و لاغر» در سال ۱۳۶۷ اشاره کرد.

تهیه کنندگی «شما که غریبه نیستید» را عبدالله حاجی محمدی بر عهده دارد. این مستند یکشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار آن ساعت ۱۳:۰۰ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

نیوشا روزبان