مالک باشگاه تیم مشکی‌پوشان از آخرین وضعیت این تیم در لیگ دسته یک سخن گفت.
به گزارش نخست نیوز  و به نقل از ایسنا، سید هاشم حسینی، مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان از سمت خود کناره گیری کرده و خداداد عزیزی که روز گذشته نماینده تام الاختیار باشگاه شده بود، در اقدامی عجیب، از سمت خود کنار رفت.
محمدرضا عباسی، مالک باشگاه تیم مشکی‌پوشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، درباره آخرین وضعیت تیم مشکی‌پوشان اظهار کرد: قرار بود در جلساتی که با خداداد عزیزی داشتیم، ایشان با اختیار تام فعالیت خود را آغاز کند. در این رابطه صحبت‌های خوبی داشتیم و ایشان هم اعلام کردند دوستی دارند که قرار است پای کار بیاید اما نمی‌دانیم ناگهان چه شده که حرف‌ها تغییر کرده‌ است.
وی افزود: حتی بعد از این صحبت‌ها اعلام کردند که تیم را می‌خواهند و پاسخ دادیم که مشکلی برای واگذاری تیم نداریم. فقط بایستی متقاضی تعهد بدهد که هزینه‌های مربوط به تیم مشکی‌پوشان را پرداخت کند و تیمی در خور شان فوتبال خراسان داشته‌ باشیم تا سوژه خاص و عام نشویم.
عباسی تصریح کرد: حتی بعد از مصاحبه دیشب عزیزی با وی صحبت کردم و تاکید کردم مشکلی برای واگذاری نداریم. نمی‌دانم چه تصمیمی گرفته‌اند اما ما آمادگی همکاری در این خصوص را داریم.
مالک باشگاه مشکی‌پوشان با اشاره به این که قرار بود بدهی‌های مربوط به کمیته تعیین وضعیت نیز با همکاری شهرداری مشهد پرداخت شود، خاطرنشان کرد: برای حل مشکل صدور کارت بازیکنان نیز رایزنی‌های خوبی با دوستان در شهرداری و شورای شهر مشهد نیز انجام گرفته‌ بود، پرداخت بدهی باشگاه به میثاقیان و بخش دیگری از طلب‌ها نیز در این رابطه انجام می‌گرفت اما نمی‌دانم الان شرایط به چه شکل خواهد بود.
عباسی تاکید کرد: ارقام عجیب و غریبی در خصوص بدهی‌های باشگاه مشکی‌پوشان مطرح می‌شود اما کلا کم‌تر از ۳ میلیارد بدهی داریم. ضمن این که بخشی از این بدهی‌ها به دلار است و اگر نوسانات ارز نبود، بدهی ما کم‌تر از این ارقام هم بود. پرونده‌های ما در کمیته تعیین وضعیت مشخص است و دوستانی که دست به شایعه‌پردازی می‌زنند کاش به آنجا رجوع کنند.