تکواندو ایران در روز دوم از دومین مرحله رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با دو نماینده به دنبال کسب مدال در وزن ۵۸- کیلوگرم می باشد.

به گزارش نخست نیوز، در ادامه این مسابقات که با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور به میزبان روسیه در مسکو جریان دارد، فردا شنبه ۲۰ مردادماه در روز دوم تکوانوکاران اوزان ۵۸- کیلوگرم گروه مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم گروه زنان به مصاف رقبای خود می رود. تیم ایران در بخش زنان نماینده ای ندارد و در بخش مردان آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی به میدان می روند.

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان ابتدا به مصاف «آنتونیو فلکسا» از ایتالیا قهرمان نوجوانان اروپا ۲۰۱۳، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۴ و ۹ مدال تورنمنت می‌رود. وی در ادامه نیز با برنده دیدار تونس و یونان مبارزه می‌کند.

محمد کاظمی دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول نیز در اولین دیدار برابر «روی براگانکا» از پرتغال نایب قهرمان بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ و ۲۰۱۵، قهرمان اروپا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۴، دارنده مدال طلای قهرمانی اروپا ۲۰۱۵، نایب قهرمان جهان ۲۰۱۱ قرار می‌گیرد و در صورت برتری باید با برنده دیدار بلغارستان و مولداوی دیدار کند.

تیم ایران امروز سه نماینده در دو وزن ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم داشت که تا کنون فقط سروش احمدی در تنها دیدار خود نماینده یونان را شکست داد و در ادامه باید با «دنیسنکو» ار روسیه پیکار کند.

این مسابقات تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.